رنگ موی دو رنگ

رنگ موی دو رنگ

توسط فاطمه باقری | 27 اسفند 1401

مد و زیبایی

30 مدل رنگ موی دو رنگ خیره کننده که باید بدانید بلوند یا قهوه ای،…

30 مدل رنگ موی دو رنگ خیره کننده که باید بدانید

بلوند یا قهوه ای، قرمز یا سبز زیتونی، صورتی سیاه یا سفید، یا بنفش، آبی و خاکستری. وقتی صحبت از رنگ مو به میان می آید، انتخاب رنگ مو ممکن است سخت باشد، اما با انتخاب دو رنگ موی دیگر، سردرگم نخواهید شد. رنگ موی دو رنگ انتخاب را برای شما آسان می کند و به شما این امکان را می دهد که موهای خود را با سیاه و سفید، بلوند و قهوه ای یا هر ترکیبی که تصور کنید زیبا کنید. چگونه در مورد کافی است در این مقاله از لیاماگ با ما همراه باشید.

 

چه نوع رنگ موی دو رنگ محبوب است؟

همانطور که از نام آن پیداست، رنگ موی دو رنگ نیاز به استفاده از دو رنگ مو دارد. یک سری از افراد با استفاده از چندین رنگ همرنگ توانسته اند در رنگ کردن موهای خود خلاقیت به خرج دهند. مدل موی دو رنگی که این روزها بسیار طرفدار دارد، مدل موی دو رنگ پیکابو است که یک رنگ زیر آن پنهان شده است. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه موهای خود را در خانه دو رنگ کنید.

 

 

نحوه رنگ کردن رنگ موی دو رنگ: مدل دو رنگ پیکاپو

رنگ هایی که انتخاب می کنید باید دو رنگ متضاد باشند. برای تصمیم به انجام این کار، باید رنگ پوست، ته رنگ، رنگ مو، آرایش معمولی و لباس خود را در نظر بگیرید.

آنچه شما نیاز دارید
2 جعبه رنگ مو
حوله قدیمی
گیره تقسیم مو
کاسه
برس رنگ مو
راه انجام
موهای خود را به صورت افقی (از گوش تا گوش) جدا کنید و قسمت بالایی را ببندید.
یک رنگ مو را به نیمه پایینی موهای خود بزنید.
این قسمت را با فویل بپوشانید تا رنگ موی این قسمت به قسمت بالایی مو منتقل نشود.
رنگ موی دوم را به قسمت بالایی مو بزنید.
تا زمانی که لازم است صبر کنید و هر 5 تا 10 دقیقه یکبار بررسی کنید که آیا رنگ مورد نظر شما را گرفته است یا خیر.
وقتی به رنگ دلخواه رسیدید موهایتان را بشویید.
اگر می خواهید دو رنگی که استفاده می کنید تفاوت چشمگیری داشته باشند، بهتر است آن را به سالن های حرفه ای بسپارید. حال بیایید بهترین مدل های رنگ موی دو رنگ را به شما معرفی کنیم.

 

رنگ صورتی برای انتهای مو

یکی از جالب ترین تجربه های رنگ مو این است که انتهای موهای خود را به رنگ صورتی پاستلی زیبا رنگ کنید. اجازه دهید قسمت بالای موهای شما همرنگ موهای طبیعی شما باشد. این رنگ موی دوست داشتنی روی پوست های گرم بسیار عالی به نظر می رسد. این رنگ موی جذاب باعث می شود همه سرها به سمت شما برگردند و همه چشم ها محو شوند.

بلوند و آبی روشن

اگرچه رنگ موی دو رنگ جذاب است، اما برخی از خانم ها ترجیح می دهند ظاهری داشته باشند که کمتر به چشم بیاید. در این مورد، به سراغ یک مدل موی دو رنگ ظریف بروید، مانند افزودن هایلایت های رنگی به موهای طبیعی خود. پیشنهاد می شود از هایلایت های آبی برقی استفاده کنید تا تجربه جالب تری داشته باشید.

آبی تیره و بلوند

آبی تیره مانند رنگ اقیانوس و خنک مانند یخ. این دو ترکیب رنگی دیدنی هستند. این ترکیب رنگی نمونه بارز ترکیب دو رنگ کلاسیک است. این روزها بسیاری از سلبریتی های جوان از این دو رنگ برای موهای خود استفاده می کنند.

نارنجی و مشکی

روش دیگر برای مدل موی دو رنگ که هیجان انگیز و چشمگیر است، رنگ کردن موها از گوش تا گوش است. چه کسی این هیجان مرموز را دوست ندارد؟ و این تمام چیزی است که این ترکیب رنگ نشان می دهد. ریشه های نارنجی در جریانی از رشته های سیاه ذوب می شوند و موهای شما را مسحور می کنند. به طوری که وقتی به آن خیره می شوید، نمی توانید چشم از آن بردارید.

رنگ آبی برای نوک مو

آبی و بنفش دو رنگی هستند که بسیار با یکدیگر سازگار هستند و بسیار خیره کننده به نظر می رسند. این دو ترکیب رنگ محبوب برگرفته از ترکیب رنگ موی تک شاخ است که امروزه در سراسر جهان رایج است.

یک تکه صورتی

اگر برای اولین بار می خواهید موهای خود را دو رنگ کنید، این ترکیب رنگ را انتخاب کنید. گاهی اوقات پاشیدن رنگ می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. این سایه صورتی زیبا مطمئناً به موهای شما جان می بخشد، این رنگ طبیعت گرم دارد بنابراین با تمام رنگ های گرم به خوبی ست می شود، اگر چشمان فندقی، سبز، خاکستری و آبی دارید، مطمئنا این رنگ زیبایی شما را چند برابر خواهد کرد.

صورتی و بنفش

بنفش و صورتی از آن دسته رنگ های شگفت انگیزی هستند که همیشه با هم ست می شوند. تقریبا همه خانم ها عاشق این دو رنگ هستند.

 

رنگ موی دو رنگ رنگ روشن برای انتهای مو

آیا این اولین بار است که موهای خود را دو رنگ می کنید؟ بنابراین رنگی را انتخاب کنید که چند درجه روشن تر از موهای طبیعی شما باشد، سپس اگر نظر خود را تغییر دادید می توانید دوباره آن را تیره کنید.

سبز و صورتی

امروزه ترکیب رنگ های پری دریایی بسیار متداول است، رنگ هایی که می توانید خود را یک پری دریایی تصور کنید. از جمله رنگ های سبز دریایی و صورتی روشن رنگ هایی هستند که برای این مدل رنگی استفاده می شوند.

رنگ موی دو رنگ ریشه تیره

ریشه های تیره امروزه در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد، این نوع رنگ به زیباتر شدن صورت و حجم دادن به موهایتان کمک می کند. رنگ روشن با ریشه های تیره می تواند تضاد زیبایی ایجاد کند.

هایلایت های آبی پیکابو

این سبک خیره کننده است و برای ایجاد ظاهری دو رنگ عالی به نظر می رسد. هایلایت های آبی زیر موهای نقره ای برای ظاهری سرد زمستانی ایجاد کنید.

رنگ موی دو رنگ صورتی و بلوند

ترکیب این دو رنگ بسیار جذاب است. مطمئن باشید با این مدل رنگ موی دو رنگ یک قدم جلوتر هستید.

طیف های صورتی

سایه های صورتی زیادی وجود دارد و همه آنها ظاهر و زیبایی را به موهای شما می بخشد. به یاد داشته باشید که از رنگ هایی استفاده کنید که با رنگ پوست شما مطابقت دارند. اگر رنگ پوست شما گرم است، از رنگ موهای سرد استفاده نکنید. و بالعکس.

اگر مشتاق یادگیری نحوه پاک کردن رنگ از روی پوست هستید، مقاله زیر را از دست ندهید.

 

رنگ موی دو رنگ قرمز و نارنجی

قرمز و نارنجی به خوبی با هم ترکیب می شوند، بنابراین اگر به دنبال ظاهری کمی متضاد هستید، به سراغ این دو رنگ بروید.

قهوه ای و بلوط

قهوه ای و بلوطی رنگ های دیگری هستند که به خوبی با هم ترکیب می شوند. اگر موهای تیره تری دارید این ترکیب رنگ را انتخاب کنید.

رنگ موی دو رنگ مشکی و بلوند

موهای سیاه و سفید به شما ظاهری جسور می دهد که باید آن را امتحان کنید.

خاکستری و صورتی

پری ها موجودات عجیبی هستند که عاشق رقصیدن و خوش گذرانی هستند. ترکیب صورتی و خاکستری انرژی آنها را به خوبی توصیف می کند. خاکستری ظاهری کثیف ایجاد می کند که تضاد زیبایی با صورتی دارد.

رنگ موی دو رنگ قهوه ای و بنفش

زنان عاشق رنگ بنفش هستند، مانند ارغوانی. بنفش نه تنها یک رنگ سلطنتی است، بلکه نمادی از انرژی زنانه است. موهای خود را با این رنگ با شکوه و زیبا برگردانید.

زیتون سبز

سبز نماد شجاعت و قدرت است. جای تعجب نیست که هالک و مجسمه آزادی سبز هستند. اگر موهای مشکی دارید، سبز بهترین رنگ مو است که نماد شورش با دلیل است.

رنگ موی دو رنگ صورتی حبابی

این ترکیب رنگ شگفت انگیز جلوه و زیبایی خاصی به موهای شما می بخشد.

یخ آبی

آیا می دانستید اولین زنی که موهای خود را آبی رنگ کرد خانم ال سی دلف مندل بود؟ او در سال 1924 موهای خود را آبی رنگ کرد. موهای آبی از آن زمان محبوبیت زیادی پیدا کرده و بسیار زیبا هستند.

رنگ موی دو رنگ قرمز و قهوه ای

قرمز مخملی و شکلاتی دو ترکیب رنگ فوق العاده هستند. این ترکیب رنگ موهای شما را زیباتر می کند. موهای شکلاتی با مقداری رنگ قرمز موهای شما را زیباتر و پرپشت تر می کند.

بلوند چند بعدی

تصور کنید در ساحل هستید و می توانید صدای امواج را بشنوید و جریان شن را روی پاهای خود احساس کنید. این مدل مو برای این سناریو ساخته شده است. تابستان امسال را با بلوند چند بعدی تصور کنید که در زیر نور خورشید رویایی به نظر می رسد.

رنگ موی دو رنگ رنگ بلوند برای نوک موها

بلوند و قهوه ای تضاد زیادی دارند. ریشه های تیره موهای بلوند را بیشتر برجسته می کند و چهره شما را زیبا می کند.

آب نبات دورنگ

اگر دوست دارید موهایتان را به روشی دلچسب رنگ کنید، صورتی شیرین و آبی پاستلی رنگ هایی هستند که به ذهنتان خطور می کند. اگر موهایتان را با این امبره آبی تا صورتی بچرخانید، موهایتان مانند آبشار زیبا می شود.

رنگ موی دو رنگ بلوند مواج

رنگ بلوند موهای شما را مانند موج های ساحلی زیبا می کند. اگر موهای شما به طور طبیعی تیره است، بهترین راه برای تغییر ظاهرتان بلوند شدن است. اگرچه رنگ مو نیاز به یک تصمیم جدی دارد و این رنگ همان رنگی است که همه نگاه ها را به سمت شما جذب می کند. به جای اینکه موهایتان را به طور یکنواخت دکلره کنید، بلوند دو رنگ را انتخاب کنید.

بنفش و مشکی

بنفش نشان دهنده انرژی زنان و بورگوندی نشان دهنده طراوت و لذت است. این دو رنگ را با هم ترکیب کنید تا یک رنگ موی فوق العاده ایجاد کنید. رنگ مشکی باعث می شود بنفش روشن ظاهر شود و این عالی است.

صورتی و مشکی

این ترکیب رنگی را حتما در هر جایی پیدا خواهید کرد، این ترکیب رنگ با رنگ پوست های سرد و چشم های خاکستری به خوبی ست می شود. رنگی جذاب، پیچیده، شیک و در نهایت مد روز.

رنگ جین (آبی روشن تا آبی تیره)

هیچ چیز جین را بهتر از نیروی دریایی توصیف نمی کند. رنگی متنوع و انرژی زا است که جذابیت می بخشد. آبی یک رنگ عالی برای سبک های گرانج بداخلاق است. اگر چشمان مشکی، فندقی، آبی و خاکستری دارید، این رنگ برای شما مناسب است.

رنگ موی دو رنگ قهوه ای و بلوند

اگر به دنبال تغییرات کمی هستید، این رنگ را انتخاب کنید. هایلایت های بلوند یک راه عالی برای نشان دادن رشته های تیره طبیعی در کنار صورت شما است. این به شما کمک می کند تا صورت خود را باریک و کشیده نشان دهید.

آخرین کلمه!

اگر به دنبال تغییری چشم نواز برای موهای خود هستید، ما موهای دو رنگ را به شما پیشنهاد می کنیم. رنگ موهایی که در این مطلب به شما معرفی کردیم را امتحان کنید و از دیدن مدل موهای جذاب خود لذت ببرید.

همچنین می توانید برای آشنایی با محصولاتی که برای موهای رنگ شده مناسب هستند به سایت لیاتیم مراجعه کنید.

ارسال دیدگاه