جدیدترین مدل آرایش ابرو

جدیدترین مدل آرایش ابرو

توسط پشتیبانی | 30 اردیبهشت 1399

محصولات آرایشی

ویژگی های کرم ابرو تراست

استفاده کردن از کرم ناخن بهترین راهکار موجود برای تمیز و سالم نگه داشتن ناخن‌های‌تان است. کافی است کمی از کرم را بر روی تک تک انگشت‌های یکی از دست‌های‌تان بگذارید. این کار را می‌شود به صورت قطره‌ای و به کمک برس یا غلتاندن روی آن بسته به نوع اپلیکاتور مورداستفاده انجام داد. سپس کافی است کمی زمان بگذارید تا کرم را به خورد کوتیکول‌های پوست‌ خود دهید. قبل از خواب یا بعد از به عقب راندن کوتیکول‌ها یا هرزمان که وقت آزاد داشید حتما از کرم‌های ناخن استفاده کنید. و درخصوص مانیکور هم بهتر است انجام آن را به بعدِ جلسات مربوط به آن موکول کنید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با شیوه استفاده کردن از کرم ناخن آشنا کنیم:

جدید ترین مدل ها

ناخن‌های ‌خود را خشک و تمیز نگه دارید.

بیشتر مشکلات زیر سر جرم و باکتری است. نباید سرقفلی ناخن‌‌‌ انگشت‌های‌خود را به نام‌شان بزنید. به طور منظم ناخن‌های‌ خود را تمیز کنید و بعد از شستشو حتماً آن‌ها را بشویید. با این کار از تجمع آلودگی‌ها و باکتری‌ها زیر ناخن‌های‌ خود جلوگیری می‌کنید. همچنین، زیاده‌روی نکنید، ناخن‌های‌تان اگر خیلی درون آب بمانند، پوسته پوسته می‌شوند. موقع ظرف شستن حتما از دستکش استفاده کنید و همواره آن را تروتمیز نگه دارید. همچنین می‌شود با استفاده از خمیردندان و نمک، ناخن‌ها و پوست دورشان را اسکراب کرد.

استفاده قبل و بهد مشتری از کرم ابرو

هنگامیکه پای مراقبت از ناخن‌ها در میان باشد، مانیکور کردن تنها گزینه پیش‌‌روی‌تان نخواهد بود. در واقع شما باید به طور روزانه به کمک یک کرم ناخن و یا تعدادی ترفند و نکته کاربردی نسبت به حفظ قدرت و سلامت ناخن انگشت‌های‌تان اقدام کنید.
اگر درخصوص نحوه استفاده از کرم ناخن سوالی داشتید، در قسمت نظرات پرسش‌(های) خود را مطرح کنید. همچنین می‌توانید برای آشنایی با اهمیت مراقبت از ناخن، علت پوسته پوسته شدن یا ترک خوردن پوست دور ناخن، کوتیکول‌ها، کرم‌های ناخن، عملکرد و نحوه خریدشان به مقاله «کرم ناخن | محافظ کوتیکول‌های پوست» نگاهی بیندازید.


برچسپ ها:
آرایش ابرو
پست ویژه
جدیدترین مدل
زیبایی

ارسال دیدگاه